Oğlak burcu 17/11/2013 tarihli günlük yorumu

Günlük Yorumu: Alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Gereksiz münakaşalardan uzak durun ve aklınıza gelen fikirleri hemen ortaya koymayın. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilir yada onlardan alacağınız haberler, düşüncelerinizi derinleştirebilir. Aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Projelerinizi şimdilik ilgisi olmayan kişilere anlatmayın. Aslında kendinizi kuvvetli hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve güce sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz fakat iddialaşmasanız iyi olacak.

Bugünkü Genel Durumu : Bu dönemde şans seni oldukça çok destekleyecektir. Elbette her işinizi şansa bırakmayın ama bazı konularda risk almanız gerekiyorsa da bundan eskisi kadar çok çekinmeyin.

Bugünkü Kariyer Durumu :

 
Hürriyet Gazetesi Oğlak burcu 17 Kasım 2013 Pazar tarihli yorumu: Bazı kişilere karşı net olmak yada acil vaziyet bildirerek hareket etmek istiyorsunuz. Ancak, bu konuda işleri hafiften almanızda fayda var. İlişkiler güvenilirye biniyor ve bağlayıcı sözler veriliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay tamamlanma yada sonlanma enerjisi içeriyor. Uzun süredir üzerinde dolulaşılan işler sonuçlanabilir yada bazı sonlanmalar yaşanabilir. Günün ilerleyen saatlerinde meydana gelecek Güneş Ay karşıtlığı olumsuz olayları gündemimize taşıyabilir çok büyütülecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Yine de, uzun vadeli düşünürken bizi tedirgin eden ya da sıkıntı veren noktalar varsa görmezden gelerek hareket etmemekte ve fikirlerimizi açıkça dile getirmemizde fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize neşeli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
 
Milliyet Gazetesi Oğlak burcu 17/11/2013 tarihli günlük yorumu: Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişedahicek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişedahicek şartlar seni yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
 
Sabah Gazetesi Oğlak burcu 17 Kasım 2013 Pazar tarihli günlük yorumu: Çevresel koşularınızı belirleyen eve geçmesiyle, arkadaşlarınızla gücünüzü birleştirmek isteyeceksiniz. Onlara kuracağınız olumlu iletişim seni daha da enerjik ve aktif yapacaktır. Katılacağınız gruplarda maddi konulara çok fazla girmemeli, eğer; ortak bir çalışma içinde olacaksanız, mali konularda hassas davranmalısınız.
 
Vatan Gazetesi Oğlak burcu 17 Kasım 2013 Pazar tarihli günlük yorumu: Bu dolunay aşk hayatınızı ve yaratıcı tarafınızı etkileyecek. Bir ilişki aleni hale gelebilir. Çocuk konusuyla ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Bugün becerilerinizi ve bir hobinizle yarattıklarınızı sunma cesareti gösterebilirsiniz.
 
Posta Gazetesi Oğlak burcu 17 Kasım 2013 Pazar tarihli günlük yorumu: Bugün çevrenizde olanlara hususilikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.
 
Takvim Gazetesi Oğlak burcu 17 Kasım 2013 Pazar tarihli günlük yorumu: Hafta sonunda moralinizi tamamıyla düzeltecek olaylarla karşılaşacaksınız. Önümüzdeki hafta daha mutlu olacaksınız.
Oğlak burcu 17/11/2013 tarihli günlük yorumu makalesi kategorisinde yayınlanmaktadır.
Etiketler: ,
Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın